Teenused


  • Esitulede poleerimine\lakkimne\katmine polümeer auruga: Juhul kui esituled on kaotanud oma kirkuse,  siis on tulede poleerimine\lakkimne kõige õigem lahendus. Plastikust valmistatud esi-ja tagatuled tuhmuvad aastate jooksul ning neile tekivad jooned, kriimustused ja täkked. Ära hõõrutud ja ähmaste tulede korral ei kannata mitte ainult auto välimus, vaid see mõjub ka tulede optilistele omadustele. Valgusvoog muutub tuhmiks ja hajutatuks, mis vähendab oluliselt sõiduohutust .
  • Läigestav poleerimine: Teenus sobib inimesele kes soovib oma autole värsket ja säravat läiget. Teenus sobib hästi, kui soovite oma autot müüa, muutes auto välimuse säravaks ja värskeks. Kogemused näitavad, et olles teinud müügieelse ettevalmistuse, läheb auto müük tavapärasest 2-3 korda kiiremini ja oluliselt parema hinnaga.
  • Auto poleerimne: Võimaldab hoida auto kere puhtana ja korras ning taastada esialgset sära autol, mille välisilme on kannatada saanud suurest hulgast pesudest ja keskkonna  mõjudest. Poleerimise käigus likvideeritakse värvi mikropraod ja kriimustused, säilitades seejuures mitte ainult auto läiget, vaid ka pikendades laki kestvust. Poleerimiseks kasutame kvaliteetseid 3M pastasi ja kasutusel on kaks erineva tehnoloogiaga poleerimismasinat, et tagada parim kvaliteet.
  • Põhjalik salongi puhastus: Kogu autosalongi põhjalik puhastus tolmuimejaga, kõikvõimalikud vahed suruõhuga, kõikide plastikpindade puhastus ja läigestamine spetsjaalse vahendiga, kõikide klaaside pesu seest.
  • Salongi sisepesu: Aja möödudes muutub autosalong tolmuseks, määrdub ja tekivad raskesti eemaldatavad plekid. Tolm ja mustus sööbib aja jooksul riide kiududesse ning tolmuimeja selliste mustuse  eemaldamisega hakkama ei saa.
  • Nahksisu hooldus: Nahkistmed vajavad pidevat hooldust, samamoodi nagu inimese käed.Hooldamata istmete nahale võivad tekkida kriimustused, praod voltidele, mis omakorda nõuavad naha taastamist, ja värvimist. Nahksisu hooldamisel kehtib reegel, parem sagedamini ja vähem, kui intensiivselt ja harva.