Hinnakiri

Esitulede poleerimine: Sisaldab tuhmiks muutunud tuleklaasi taastamist, põhjaliku lihvimise ja poleerimise teel.
Mõlema esitule poleerimiseks kulub umbes tund aega.Peale poleerimiset kannan tuledele kaitseks peale keraamilise vaha.
Hind: 50 eurot 2 tuld, ühe tule poleerimine  30 eurot.

Esitulede lakkimine: Sisaldab tuhmiks muutunud tuleklaasi taastamist, põhjaliku lihvimise ja lakkimise teel. Lakkimisel peab jääma auto ööseks minu juurde. Lakk kuivab miinimum 6 tundi.
Hind: 45 eurot tuli.

Tagumiste tulede toonimine:Sisaldab tagumiste tulede toonimist, kvaliteetse kahekomponentse toonitud lakiga lakkimise teel.Ei pane mingit kile, ega laki ka mingi odava aerosool lakiga.Vajadusel saab ka tuledelt laki kihi uuesti eemaldada, kui seda peaks mingil põhjusel vaja olema.Hind  35-50 eurot, üks pool, hind sõltub sellest kas on üks või kaks tuld ühel poolel. Universaal kerega autodel siis luugituli+ küljetuli.

Läigestav poleerimine: Sisaldab põhjalikku auto pesu, kõikide plastikpindade kinnikatmist, põhjalikku poleerimist  peen pastaga, annab autole värske ja särava läike, aga ei eemalda suuremaid kriime .Hind:Sõiduauto 150-200  maastur 250-300 eurot. NB: Hinnale lisandub pigipesu(sõiduauto 50 Mahtuniversaal 60 Maastur 70 eurot ).

Auto poleerimine: Sisaldab põhjalikku auto pesu, kõikide plastikpindade kinnikatmist, põhjalikku poleerimist 3 erineva jämedusega poleerpastaga.Lisaks ka veel peale poleerimist vahatamine püsivahaga.Hind:Sõiduauto 250-350  maastur 250-450 eurot. Poleerimiseks kuluv aeg  ja maksumus sõltub auto suurusest, värvitoonist ja lakikihi seisukorrast. NB: Hinnale lisandub pigipesu( sõiduauto 50 Mahtuniversaal 60 Maastur 70 eurot).